Reyee RG-ES110GS-P-L, 10-Port 10/100/1000 Mbps Unmanaged PoE Switch
SKU : RG-ES110GS-P-L
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : 5 Years
Product description
Brand
 Ruijie
Description
 Reyee RG-ES110GS-P-L, 8-Port 1000Mbps + 1 Uplink Port 1000Mbps + 1 Uplink SFP Port,8 ports for PoE/PoE+, Max PoE power budget is 121W, Steel Case
SKU
 RG-ES110GS-P-L
Downlink Ports
 8 x 10/100/1000BASE-T ports
Uplink Ports
 1 x 10/100/1000BASE-T port
 1 x 1000BASE-X SFP port
PoE/PoE+ ports
 8
Max. PoE budget
 120 W
Layer Type
 Unmanaged
Switching capacity
 20 Gbps
Forwarding rate
 14.8 Mpps
MAC address table
 4000
Surge Protection
 4 kV
Fan
 Fanless
Operating Humidity
 10% to 90% RH, non-condensing
Storage Humidity
 5% to 95% RH, non-condensing
MTBF
 > 200,000 hrs
Certificate
 CE, RoHS
Power
 Power Consumption
 Without PoE: < 10 W
 PoE full load: < 120 W
 Maximum PoE output power per port
  30 W
 Power Supplies
 110 V AC to 240 V AC, 3.0 A
Dimensions (W x D x H)
 190 mm x 150 mm x 43 mm (7.48 in. x 5.91 in. x 1.69 in.)