Reyee RG-ES110FG-P, 8-Port 10/100 Mbps with 2-Port Gigabit Unmanaged PoE Switch
SKU : RG-ES110FG-P
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : 3 Years
Product description
Brand
 Ruijie
Description
 Reyee RG-ES110FG-P, 8-Port 100Mbps + 2 Uplink Port 1000Mbps, 8 of the ports support PoE/PoE+ power supply. Max PoE power budget is 111W, Steel Case
SKU
 RG-ES110FG-P
Downlink Ports
 8 x 10/100BASE-T ports
Uplink Ports
 2 x 10/100/1000BASE-T ports
PoE/PoE+ ports
 8
Max. PoE budget
 110 W
Layer Type
 Unmanaged
Switching capacity
 5.6 Gbps
Forwarding rate
 4.17 Mpbs
MAC address table
 8000
Surge Protection
 4 kV
Fan
 Fanless
Operating Humidity
 10% to 90% RH, non-condensing
Storage Humidity
 5% to 95% RH, non-condensing
MTBF
 > 200,000 hrs
Certificate
 CE, RoHS
Power
 Power Consumption
 Without PoE: < 10 W
 PoE full load: < 110 W
 Maximum PoE output power per port
  30 W
 Power Supplies
 100 V AC to 240 V AC, 3.0 A
Dimensions (W x D x H)
 166 mm x 132.6 mm x 43 mm (6.54 in. x 5.22 in. x 1.69 in.)