SKU : IES210GPP
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : limited lifetime
Product description
Brand
 TP-Link
Description
SKU
 IES210GPP
Hardware Features
 Interface
 2× 10/100/1000 Mbps PoE++ RJ45 Ports
 6× 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 Ports
 2× Gigabit SFP/RJ45 Combo Slots
 Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX
 Fan Quantity : Fanless
 Installation : DIN-rail mounting, Wall mounting
 PoE Ports (RJ45)
 Standard: 802.3af/at/bt compliant
 PoE++ Ports (802.3af/at/bt PoE): 2 Ports, up to 60W per port
 PoE+ Ports (802.3af/at PoE): 6 Ports, up to 30W per port
 PoE Budget:
 - 60W (Input: 12V / 7.2A - 21V / 3.7A))
 - 120W (Input: 21V / 6.7A - 46V / 3.1A)
 - 240W (Input: 46V / 5.7A - 57V / 4.4A)
Performance
 Switching Capacity : 20 Gbps
 Packet Forwarding Rate : 14.88 Mpps
 MAC Address Table : 8K
 Packet Buffer Memory : 4 Mbit
 Jumbo Frame : 15 KB
Management Features
 Centralized Management : Omada Cloud-Based Controller
                                     Omada Hardware Controller
                                     Omada Software Controller
 Zero-Touch Provisioning : Yes. Requires the use of Omada Cloud-Based Controller
 Management Features
 Web-based GUI
 DHCP Client
 Cable Diagnostics
 Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
 Automatic Device Discovery
 Batch Configuration
 Batch Firmware Upgrading
 Unified Configuration
Certification
 FCC, CE, RoHS
Power
 Power Supply
 12-57V 1+1 Redundant DC Power Input
Dimensions (W x D x H)
 6.1 × 4.7 × 2.4 in (155 × 120 × 60 mm)