H3C 55V 60W PoE Adapter Power Supply (ADP060-55V-PoE-GL)
SKU : ADP060-55V-PoE-GL
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : 1 Year
Product description
Brand
 H3C
Description
 H3C 55V 60W PoE Adapter Power Supply
SKU
 ADP060-55V-PoE-GL
Input
 Input Voltage
 100V AC~240V AC;50/60Hz
 Input Current
 1.5A Max, at 115Vac, Full load 0.75A Max, at 230Vac, Full load
 Input Connector*
 IEC320 C14
Output
 Output Voltage
 55V
 Output rated current
 1.1A
 Output Power
 40W
 Output Connection
 Pins 3,6, 4,5(+) Pins 1,2, 7,8 (-)
AC Inrush Current
 30A Max. At 115Vac, Cold start. 60A Max. At 230Vac, Cold start
Total Output Power
 60W
Protection
 OCP, OVP, SCP
Altitude
 Up to 5000m
Safety Approvals
 CE, TUV, CCC
Power Efficiency
 Level VI
Size (L x W x H)
 208mm x 85mm x 46mm