Zebra ZT610 Series Industrial Printers (ZT61043-T0P0100Z)
SKU : ZT61043-T0P0100Z
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : 2 Years
SKU
 ZT61043-T0P0100Z
TT Printer ZT610; 4", 300 dpi, UK/AU/JP/EU Cords, Serial, USB, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.1, USB Host, Tear, Color Touch, ZPL
Feature Comparison
 Maximum Print Width      4.09"/104 mm
 Maximum Print Speed      14 ips/356 mm per second
 Media Sensors                Dual media sensors: transmissive and reflective
 Maximum Continuous      203 dpi: 150"/3810 mm
 Print Length                   300 dpi: 100"/2540 mm
                                    600 dpi: 30"/762 mm
Media Characteristics
 Media Width                  0.79"/20 mm to 4.5"/114 mm
 Maximum Media             8.0"/203 mm O.D. on a 3"/76 mm I.D. core
 Roll Size
 Thickness                      0.0023"/0.058 mm to 0.010"/0.25 mm
 Operating Humidity: 20% to 85% non-condensing
 Storage/Transportation Temperature: -22F to 140F/ -30C to 60C
 Storage Humidity: 20% to 85% non-condensing
 Length                          19.88"/505 mm
 Width                           10.56"/268.2 mm
 Height                          15.58"/395.68 mm