TP-Link PSM550-AC - 550 W AC Power Supply Module (AB30471)
SKU : AB30471
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : 1 Year
Product description
Brand
 TP-Link
Description
 TP-Link PSM550-AC - 550 W AC Power Supply Module
SKU
 AB30471
Model
 PSM550-AC
Feature
 Hot swappable power supply module, 100 V240 V~ 50/60 Hz input, 12 VDC output, Suitable for full fiber port L3 aggregation/core switch such as SX6632YF
Spec
 Up to 550 watts output power, Steel Case with FAN
AC Power Input
 100-240V~ 50/60Hz 7A
DC Power Output
 12V main: 12 VDC/45 A (Maximum)
 12Vsb: 12 VDC/2.1A (Maximum)
Dimensions (W x D x H)
 185 × 73.5 × 40 mm
Maximum Power Output
 550W
Warranty
 1 Year
Datasheet : PSM550-A 550W AC Power Supply Module