Reyee RG-NBS3300-8MG2XS-P, 8-Port Multi-Gigabit Layer 2 Managed Switch, 2 x SFP+ Uplink Ports
SKU : RG-NBS3300-8MG2XS-P
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : 5 Years
Product description
Brand
 Ruijie
Description
 Reyee RG-NBS5500-12XS, 8-Port Multi-Gigabit Layer 2 Managed Switch, 2 x SFP+ Uplink Ports
SKU
 RG-NBS3300-8MG2XS-P
10/100/1000/2500BASE-T copper ports
 8
PoE/PoE+ ports
 8
SFP+ ports
 2
Switching capacity
 80 Gbps
MAC address table
 16000
Surge protection
 6 kV
Layer type
 L 2
MTBF
 400000 hours
Forwarding rate
 58.72 Mpps
Power Supply
 Rated voltage range: 100240 V
 Maximum voltage range: 90264 V
 Frequency: 50/60 Hz
 Rated current: 4.5 A
Power Consumption
 No PoE load: < 27 W
 Full PoE load: < 278 W
Dimensions (W x D x H)
 300 mm x 233 mm x 43.6 mm (11.81 in. x 9.17 in. x 1.72 in.)