TP-Link JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+ (TL-SG2210MP)
SKU : TL-SG2210MP
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : limited lifetime
Product description
Brand
 TP-Link
Description
 TP-Link (TL-SG2210MP) JetStream 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+
SKU
 TL-SG2210MP
SPEC
 802.3at/af, 150 W PoE Power, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case
FEATURE
HARDWARE FEATURES
 Interface
  8x 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports, all supporting PoE+ (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
 2x 100/1000 Mbps SFP Slots
 Fan Quantity
 1
 Power Supply
 100-240V AC, 50/60Hz
 PoE Ports (RJ45)
 Standard: 802.3af/at compliant
 PoE Ports: 8 Ports
 PoE Power Budget: 150 W*
 Dimensions ( W x D x H )
 11.6 x 7.1 x 1.7 in (294 x 180 x 44 mm)
 Mounting
 Rackmount/Desktop
 Max Power Consumption
 V1: 173.9 W (110 V/60 Hz) (with 150 W PD connected); 12.2 W (110 V/60 Hz) (no PD connected)
 V2: 169.5 W (220 V/50Hz) (with 150 W PD connected)
 V3: 175.3 W (110 V/60Hz) (with 150 W PD connected)
 V4: 174.2 W (110V/60Hz) (with 150 W PD connected)
 Max Heat Dissipation
 V1: 41.63 BTU/h (with no PD connected); 539.35 BTU/h (with 150 W PD connected)
 V2: 578.42 BTU/hr (220V/50 Hz) (with 150 W PDconnected)
 V3: 597.8 BTU/hr (110 V/60 Hz) (with 150 W PD connected)
 V4: 594.46 BTU/hr (110V/60Hz) (with 150 W PD connected)