TP-Link JetStream™ 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch with 2 SFP Slots (TL-SG2210P)
SKU : TL-SG2210P
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : limited lifetime
Description
 TP-Link (TL-SG2210P) JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch with 2 SFP Slots
SKU
 TL-SG2210P
SPEC
 802.3af/at, 58 W PoE Power, Desktop Steel Case
 Interface
 8x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
 2x 1000Mbps SFP Slots
 Fan Quantity
 Fanless
 Power Supply
 100~240VAC, 50/60Hz
 External Power Adapter(Output: 53.5VDC/1.31A)
 PoE Ports (RJ45)
 Standard: 802.3af/at compliant
 PoE Ports: 8 Ports
 Power Supply: 61 W*
 Dimensions ( W x D x H )
 8.2 x 4.9 x 1.0 in (209 x 126 x 26mm)
 Mounting
 Desktop / Wall-Mounting
 Max Power Consumption
 V3.2: 76.5 W (220 V/50 Hz) (with 61 W PD connected); 10.3 W (220 V/50 Hz) (no PD connected)
 V4: 74.4 W (220 V/50 Hz) (with 61 W PD connected)
 V5: 77.8 W (110 V/60 Hz) (with 61 W PD connected)
 Max Heat Dissipation
 V3.2: 261.02 BTU/hr (220 V/50 Hz) (with 61 W PD connected); 35.14 BTU/hr (220 V/50 Hz) (no PD connected)
 V4: 253.89 BTU/hr (220 V/50 Hz) (with 61 W PD connected)
 V5: 265.3 BTU/hr (110 V/60 Hz) (with 61 W PD connected)