TP-Link JetStream™ 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Gigabit SFP Slots (TL-SG2218)
SKU : TL-SG2218
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : limited lifetime
Description
 TP-Link (TL-SG2218) JetStream 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Gigabit SFP Slots
SKU
 TL-SG2218
SPEC
 1U 19-inch Rack-mountable Steel Case
FEATURE
 Authentication, LACP, CLI, SNMP, Dual Image/Configuration, IPv6
HARDWARE FEATURES
 Interface
 16x 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
 2x Gigabit SFP Slots
 Fan Quantity
 Fanless
 Dimensions ( W x D x H
 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm)
 Mounting
 Rack Mountable
 Max Power Consumption
 12.3 W (220 V/50 Hz)