Eaton 5E 1600i USB G2 (9C00-73010)
SKU : 9C00-73010
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : 3 Years
Product description
Brand
 Eaton
Description
SKU
 9C00-73010
Capacity (VA/W)
 1600VA/900W
Technology
 Line-interactive
Input Characteristics
 Input voltage range:  220 - 240 V
 Input voltage windows without using battery:  140 - 300 V
 Input frequency range:  50 / 60 Hz (45 - 65 Hz working range)
Output Characteristics
 Output voltage:  230V (adjustable to 220V/230V/240V)
Battery
 Battery management:  Constant battery recharge, cold start
Connection
 Output connection (IEC models):  6 IEC C13 outlets
Communication
 Communication port:  1 USB port
 Eaton UPS Companion software:  Available on eaton.com/downloads
Dimensions D x H x W
 330 x 180 x 133 mm