APC Easy UPS On-Line SRV RM 72V (SRV72RLBP-9A)
SKU : SRV72RLBP-9A
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : 2 Years
แบรนด์: APC
Product description
Brand
 APC
Description
 APC Easy UPS On-Line SRV RM 72V Battery Pack for SRV2KRILRK, SRV3KRILRK Ext. Runtime Model
SKU
 SRV72RLBP-9A
Output
Battery Output Voltage                               72 V
Batteries & Runtime
Battery type                                             Lead-acid battery
Battery mounting                                       Rack mount
Expected Battery Life (years)                       3 - 5
Battery blocks per string                             6
Physical
Maximum Height                                        86MM, 8.6CM
Maximum Width                                         438MM, 43.8CM
Maximum Depth                                         632MM, 63.2CM
Net Weight                                               42.5KG
Shipping weight                                         53.1KG
Shipping Height                                         240MM, 24.0CM
Shipping Width                                          600MM, 60.0CM
Shipping Depth                                          800MM, 80.0CM
Color                                                       Black
Environmental
Operating Temperature                               0 - 40 °C
Operating Relative Humidity                         0 - 95 (Non-condensing)%
Operating Elevation                                    0 - 3000meters
Storage Temperature                                  -15 - 40 °C