LG Monitor UltraGear 27GS60F-B.ATM (27GS60F-B) (27.0")
SKU : 27GS60F-B
คำอธิบายสินค้าแบบย่อ
(ราคาสินค้าไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม 7%) การรับประกัน : 3 Years
Product description
Brand
 LG
Description
 LG Monitor UltraGear 27GS60F-B.ATM (27.0")
SKU
 27GS60F-B
Display
 Display size : 27.0 inch (16:9)
 Pixel Pitch : 0.3114 x 0.3114
Response Time
 5ms (GtG at Faster)
Panel type
 IPS
Contrast ratio
 (Typ.) : 3000:1
 (Min.) : 2400:1
Resolution
 1920 x 1080
Refresh Rate (Max.) [Hz]
 180
Brightness
 (Min.) [cd/m²] : 200cd/㎡
 (Typ.) [cd/m²] : 250
Viewing Angle (CR10)
 178º(R/L), 178º(U/D)
Color Depth (Number of Colors)
 16.7M
Connectivity
 1x DisplayPort
 DP Version 1.4
 2x HDMI
 Headphone out 3-Pole (Sound only)
Power Supply
 Type : External Power(Adapter)
 Input : 100~240V (50/60Hz)
 Power Consumption (Sleep Mode) : Less than 0.5W
 Power Consumption (DC Off) : Less than 0.3W
Display Position Adjustments
 Tilt
Wall Mountable [mm]
 100 x 100mm
Dimentions W x D x H
 Dimension with Stand (W x H x D) [mm] : 613.69 x 201.61 x 456.05
 Dimension without Stand (W x H x D) [mm] : 613.69 x 364.09 x 39.3mm
 Dimension in Shiping (W x H x D) [mm] : 776 x 156 x 435mm